15,00-16,50 € brutto/h

Praca w Niemczech bez języka przy sprzątaniu samolotów na lotnisku od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 9 listopada 2020 19:19

Na lotnisku przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem bez języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 15,00 – 16,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sprzątał wnętrza samolotów, czyli prał tapicerkę, wycierał krzesła, odkurzał, a także mył okna;
  • zadaniem będzie także pełne odkażanie powierzchni, czyli spryskiwanie specjalnymi środkami, a także wycieranie powierzchni płynami na bazie alkoholu.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • możliwość wykonywania pracy w systemie zmianowym;
  • przestrzeganie norm BHP – specjalne stroje i dystans społeczny.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • strój roboczy – pełny kombinezon;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 12 tygodni;
  • możliwość przedłużenia zakwaterowanie dla najlepszych;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-sprzatanie-samolotow-na-lotnisku-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 9305fa985616503a