2900 € mc +dieta

Praca w Niemczech bez znajomości języka przy dezynfekcji od zaraz Hamburg 2021

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 7 stycznia 2021 19:43

Z bezpłatnym zakwaterowaniem możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz w Hamburgu dla Polaków przy dezynfekcji różnych powierzchni publicznych.

Stanowisko: pracownik fizyczny odpowiedzialny za dezynfekcję.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2900 € brutto na mc + dieta 25 € netto za każdy przepracowany dzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracowników będzie dezynfekowanie powierzchni publicznych, np. przystanków, klatek schodowych, urzędów, przychodni, dworców oraz galerii handlowych (co będzie zależało od danego pracownika).

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz na przynajmniej 3 miesiące, czyli do końca marca 2021 albo dłużej;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak nałogów;
  • chęć pracy w nadgodzinach, jeżeli będzie taka konieczność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dietę za każdy dzień pracy w wysokości 25 € netto;
  • szkolenia wdrażające do pracy, a także z zasad BHP;
  • darmowe testy na Covid19, które są powtarzane co tydzień;
  • strój ochronny oraz niezbędne środki do wykonywania pracy;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz NNW.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Dezynfekcja Hamburg 01/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-przy-dezynfekcji-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-hamburg-2021/

ID ogłoszenia: 8325ff7533124065