15,00 - 16,50 € brutto/h

Praca w Niemczech bez znajomości języka sprzątanie samolotów od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 9 czerwca 2022 21:36

Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem na lotnisku bez języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: 15,00 – 16,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na lotnisku jako sprzątacz/sprzątaczka;
  • zadaniem będzie mycie, sprzątanie oraz odkażanie wnętrz samolotów pasażerskich.

Wymagania:

  • dokładność;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • brak uzależnień i alergii;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • energiczność;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy w Niemczech.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 12 tygodni;
  • pełny etat;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • dofinansowanie dla pracowników do kursu językowego.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą wysyłać zgłoszenia wraz z CV na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-samolotow-bez-jezyka-lotnisko-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 28062a244fa7ae36