2400 € brutto/mc

Praca w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu przekąsek od zaraz Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 11 stycznia 2023 20:27

Fabryka z Berlina potrzebuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2400 € brutto na mmc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca powtarzalna wykonywana w fabryce spożywczej;
  • pakowanie solonych przekąsek przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna;
  • dokładność;
  • chęć przejścia badań w niemieckim sanepidzie w cenie 25 €;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby albo 450 € na mc od pary;
  • świadczenia socjalne;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • darmową opiekę medyczną;
  • możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 01/23 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-pakowanie-przekasek-berlin-2023/

ID ogłoszenia: 50963bef832cadf7