11,50-13 euro brutto/h

Praca w Niemczech dla par na produkcji czekolady bez znajomości języka 2018 Dortmund

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 21 lutego 2017 05:24

Możliwość zatrudnienia w fabryce czekolady z Dortmundu od zaraz na produkcji wyrobów. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Stawka godzinowa: 11,50 euro brutto na godzinę a dla osób z językiem 13 euro brutto na godzinę
Miasto: Dortmund, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie nadzienia oraz czekolady
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych, ich mycie oraz konserwacja
  • kontrolowanie jakości wyrobów oraz prac maszyn
  • dokładne odmierzanie składników, mieszanie, podgrzewanie lub ochładzanie zgodnie z przepisem
  • pakowanie wyrobów spełniających normy jakościowe

Oczekiwania:

  • duża dokładność, spostrzegawczość
  • atutem będzie doświadczenie
  • wydajność, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • darmowe zamieszkanie
  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość zdobycia nowego, ciekawego doświadczenia
  • osoby najlepsze będą mogły otrzymać awans w przyszłości na stanowisko brygadzisty, gdzie podstawa zarobków to stawka w wysokości 16 euro brutto na godzinę

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja czekolady – praca Niemcy od zaraz, Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-produkcji-czekolady-dla-par-dortmund/

ID ogłoszenia: 87358ab8e35a7ab9

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech dla par na produkcji czekolady bez znajomości języka 2018 Dortmund”

  1. Rafał Kuśmierek na 26 lutego 2017 @ 14:48

    Jestem zainteresowany tą ofertą i chce jechać na dłuższy okres

Zostaw odpowiedź do Rafał Kuśmierek