8,80 euro brutto/h

Praca w Niemczech dla par w Kolonii bez języka pakowanie ciastek na taśmie

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 03:43

Szukamy pracowników bez znajomości języka niemieckiego do pakowania ciastek na linii produkcyjnej w fabryce z Kolonii. Oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: 8,80 euro brutto na godzinę

Oferta skierowana jest wyłącznie dla par.

Obowiązki:

  • praca na taśmie produkcyjnej
  • dbanie o ciągłość produkcyjną
  • ręczne pakowanie ciasteczek
  • przestrzeganie zasad BHP
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych po przeszkoleniu

Oczekiwania:

  • punktualność
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • znajomość zasad BHP i skrupulatne stosowanie się do nich

Zapewniamy:

  • zapewnione szkolenie w języku polskim
  • pomoc polskiego koordynatora
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery na miejscu

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną odpowiednio: “Pakowanie ciastek, Kolonia” należy przesłać z załączeniem CV na adres:

Ogłoszenie wygasło

ID ogłoszenia: 1656428e2c2cfd0

8 komentarzy na “Praca w Niemczech dla par w Kolonii bez języka pakowanie ciastek na taśmie”

  1. Witam,jestesmy z zona zainteresowani praca prosze o odpowiedz. 515-355_321. Pozdrawiam

  2. Pakowanie ciastek, Kolonia na 20 listopada 2015 @ 12:32

    Witam,jestesmy z zona zainteresowani praca prosze o odpowiedz. 512527302 Pozdrawiam

  3. Lukasz Niezgoda-Tanan na 20 listopada 2015 @ 20:42

    Witany jestesmy zajnteresowani praca na pakowaniu ciastek mamy doswiadczenie na hali produkcyjnej prosimy na odpowiedz na naszego e meila dziekujemy pozdrawiamy

  4. Mloda para: na 21 listopada 2015 @ 11:48

    Wraz z chlopakiem bysmy byli zainteresowani ta oferta jezeli jest jeszcze aktualna jestesmy mlodzi, punktualni,ambitni zaangazowani. Nasze cv przeslemy na powyzej podany adres email.

  5. Witam, razem z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą, mamy po 24 lata.
    Prosimy o kontakt 884640888

  6. MateuszBeata na 22 listopada 2015 @ 16:03

    Witam. Wraz ze swoja dziewczyna jestesmy zainteresowani praca. Mozemy zaczac od zaraz. Tel 533144419

  7. witam jestem zainteresowany praca 510794070 czekam na odpowiedz

  8. Witam jestem zainteresowany z partnerką państwa ofertą i jesteśmy gotowi na wyjazd nawet odrazu . Czekam od Państwa na odpowiedź 725355591

Zostaw odpowiedź do Lukasz Niezgoda-Tanan