11,15 euro brutto/h plus dieta

Praca w Niemczech na budowie przy remontach bez języka Dortmund

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 15:46

Firma budowlana z Dortmundu zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca przy remontach i wykończeniach od zaraz na budowie.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Dortmund

Wynagrodzenie: 11,15 euro brutto na godzinę plus dieta

Obowiązki:

  • prace remonto – wykończeniowe
  • zdejmowanie starych farb, gipsowanie dziur, szlifowanie
  • malowanie i tapetowanie
  • lakierowanie
  • układanie płytek
  • montaż dociepleń

Oczekiwania:

  • doświadczenie budowlane przynajmniej 3 letnie
  • preferowane referencje od poprzednich pracodawców
  • fachowość
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dokładność
  • elastyczność godzinowa
  • mobilność

Oferujemy:

  • pracę na bardzo dobrym warunkach
  • atrakcyjne zarobki
  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem dokumentów potwierdzających doświadczenie i CV należy przesłać na adres:
OGŁOSZENIE WYGASŁO!
Pracodawca zakończył rekrutację.

ID ogłoszenia: 7955cc6c4bb8e0f

ilość wszystkich wyświetleń: 2742, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech na budowie przy remontach bez języka Dortmund”

  1. jestem zainteresowany mój nr. tel.668136080

Zostaw odpowiedź do Bartosz