1950-2650 € brutto

Praca w Niemczech na produkcji kosmetyków od zaraz bez znajomości języka Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 1 października 2019 21:54

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Berlina bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1950 – 2650 Eur brutto mc w zależności od znajomości j. niemieckiego, kwalifikacji oraz doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce kosmetyków naturalnych przy obsługiwaniu maszyn produkcyjnych, przeprowadzaniu kontroli procesów produkcyjnych oraz wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • pracę w nowoczesnej fabryce;
  • umowę na pół roku, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • wsparcie w zapoznaniu się z obowiązkami;
  • zakwaterowanie w cenie 450 Eur mc za pokój dla par albo 250 Eur mc za pokój jednoosobowy lub 150 Eur za miejsce w pokoju wieloosobowym.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/a4/10/19

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-berlin-2019/

ID ogłoszenia: 3835d9385233a908