od 8,00 €/netto

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie w Berlinie bez języka

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 22 lipca 2017 05:57

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech na magazynie w Berlinie bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz przy przyjęciu towarów, wysyłkach, inwentaryzacjach etc.

Poszukujemy osób do pracy w magazynie – PRACA OD ZARAZ

Zakres obowiązków:
Kontrola przyjmowanych na magazyn produktów
Przyjęcie towaru (rozlokowywanie towaru, przypisywanie lokalizacji, itp.)
Wysyłka towaru (sortowanie, pakowanie, przygotowanie do załadunku, itp.),
Inwentaryzacja (sprawdzanie lokalizacji produktów, kontrola jakości, wyjaśnianie błędów itp.)

Wymagania:
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Motywacja i zaangażowanie
Niezawodność i elastyczność
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Nie jest wymagana znajomość jęz. niemieckiego
Mile widziane: prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:
Umowę o pracę
Wynagrodzenie od 8,00 €/netto
Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
Pomoc z zakwaterowaniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: k.jozwiak@ldconsulting.eu

Osoba do kontaktu: Piotr
+48 888 888 060
+49 (040) 18 133 90

ID ogłoszenia: 7785968b7d4180b9

ilość wszystkich wyświetleń: 734, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: PiotrLat
  • Zarejestrowany od: 13 lipca 2017

Inne przedmioty dodane przez PiotrLat

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez PiotrLat »