0

Praca w Niemczech od zaraz opiekunka osób starszych do małżeństwa z Wehr

  • Miasto lub region: Badenia-Wirtembergia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 5 czerwca 2017 02:26

Od zaraz poszukiwana osoba do pracy w Niemczech na stanowisko opiekuna – opiekunki osób starszych. Oferta z Wehr przy opiece nad małżeństwem seniorów.

OFERUJEMY PRACĘ OPIEKUNOM/OPIEKUNKOM OSÓB STARSZYCH NA TERENIE NIEMIEC! ZAROBKI DO 1450 EURO NETTO!

Oferta ważna od: ZARAZ!
Lokalizacja: WEHR (OK. FRYBURGA, BADENIA-WIRTEMBERGIA).

PROFIL PODOPIECZNYCH:
Do opieki jest mobilne małżeństwo.
Mężczyzna jest w wieku 84 lat. Waży 72 kg i mierzy 170 cm wzrostu. Choruje na początkującą demencję. Ma także niedowład lewej strony ciała, będący skutkiem wylewu. Ze względu na zaburzenia równowagi porusza się o lasce bądź przy balkoniku. Do dyspozycji w czasie spacerów ma także wózek.
Jego żona jest 82-letnią seniorką, ważącą 57 kg przy wzroście 160 cm. Cierpi na depresję. Jest mobilna, spaceruje z pomocą laski bądź Rollatora.
Podawaniem leków zajmuje się Pflegedienst.
Państwo zatrudniają także pomoc domową, która przychodzi raz w tygodniu.
Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Mają w nim specjalistyczne łóżka pielęgnacyjne.
Dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do Internetu oraz łazienkę. Obligatoryjnie przysługują jej także 2-3 godz. czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:
• wsparcie podopiecznych w zakresie higieny oraz zmiany odzieży;
• prowadzenie gospodarstwa domowego (gotowanie, sprzątanie, zakupy itp.);
• spędzanie z seniorami czasu (spacery, gry, rozmowy).

WYMAGANIA:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym/bardzo dobrym;
• doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
• odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;
• gotowość do wyjazdu na 2 m-ce;
• prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIĘ ZA POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI 50 EURO, ZA DWÓCH OPIEKUNEK 125 EURO / ZA POLECENIE NOWEJ RODZINY 150 EURO, A ZA PRZEJŚCIE Z RODZINĄ Z INNEJ AGENCJI 200 EURO !!!;
• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
– wyślij wiadomość na adres: kinga.paczosa@angelcare24.eu;
– zadzwoń na nr +48 739 205 501 lub +48 52 388 67 65;
– wyślij SMS o treści „OPIEKA” – ODDZWONIMY!

ID ogłoszenia: 162592feb3ebb61d

ilość wszystkich wyświetleń: 667, dzisiaj: 1