13,50 - 15,50 € brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz produkcja napojów bez znajomości języka Dortmund

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 11 października 2022 20:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji napojów izotonicznych. Zatrudnienie w fabryce z Dortmundu bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 13,50 – 15,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji napojów energetycznych i izotonicznych;
  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie pracownicze i otrzyma uposażenie;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • wykonywanie zadań przy taśmie produkcyjnej;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • obsługiwanie urządzeń;
  • dostarczanie składników itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • punktualność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 150 – 300 €  na mc;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki i paczki na święta.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Produkcja napojów energetycznych,  Dortmund 2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-niemcy-praca-od-zaraz-fabryka-dortmund/

ID ogłoszenia: 46563457dd156a1c