od 10,50 euro brutto

Praca w Niemczech od zaraz sprzątanie domów z podstawowym językiem Hannover

  • Miasto lub region: Hannover
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 26 lipca 2016 01:13

Przyjmiemy nowe osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów w Hannoverze od zaraz. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka niemieckiego, stanowisko to dostępne jest również dla mężczyzn.

Stanowisko: pracownik sprzątający.

Lokalizacja: Hannover.

Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto za godzinę przy umowie o pracę, w przypadku Gewerbe 12,50 euro/h.

Zadania na stanowisku:

  • dokładne sprzątanie domów i mieszkań u stałych klientów firmy;
  • jednorazowe zlecenia sprzątania, o ile się takie pojawią;
  • pracownik może być delegowany również do sprzątania hal, biur lub po remontach.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • co najmniej podstawowy język niemiecki;
  • ważne zaświadczenie o niekaralności;
  • otwartość, komunikatywność;
  • schludny wygląd;
  • samodzielność;
  • zmysł estetyczny i dokładność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • stałe zlecenia;
  • pomoc w znalezieniu mieszkania;
  • możliwość podjęcia współpracy na podstawie umowy lub Gewerbe;
  • dobre wynagrodzenie pozwalające na godne życie.

Dla kandydatów:
CV ze zdjęciem w językach polskim i niemieckim prosimy wysłać pod adres mailowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w tytule wiadomości: „Praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz, imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-od-zaraz-hannover/

ID ogłoszenia: 55257967c9716afb