165 NOK/h brutto

Praca w Norwegii 2018 bez znajomości języka na magazynie obuwia od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 stycznia 2018 08:18

Szukamy osób do zatrudnienia w hurtowni obuwniczej ze Stavangera. Od zaraz opcja pracy w Norwegii na magazynie dla kandydatów bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Stavanger, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Płaca: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na kompletowaniu zamówień klientów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem oraz przygotowywaniem paczek do wysłania
  • pracownik będzie odpowiedzialny za aktualizację baz danych, rozładunek dostaw oraz porządkowanie miejsca pracy

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pełna samodzielność
  • motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • pracę z okresem próbnym oraz możliwością stałego zatrudniania dla najlepszych
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania w cenie 3500 NOK
  • perspektywę rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV w języku angielskim lub norweskim na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem “Lagermedarbeider 01/2018”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-od-zaraz-stavanger/

ID ogłoszenia: 8665a6816223e159