161 NOK/h

Praca w Norwegii Moss bez znajomości języka pakowanie warzyw od zaraz 2016

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 maja 2016 00:51

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków od zaraz przy myciu, sortowaniu i pakowaniu warzyw na linii produkcyjnej. Oferta bez znajomości języka z Moss.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Moss
Zarobki: 161 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 2

Zadania:
Fizyczna praca przy taśmie polegająca na myciu, sortowaniu oraz pakowaniu świeżych warzyw. Zadaniem pracownika jest przygotowanie towaru do wysyłki do sklepów wielkopowierzchniowych.

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego (norweski niewymagany, ale mile widziany)
– doświadczenie przy pakowaniu lub produkcyjne będzie atutem
– dyspozycyjność od 21 maja na minimum 3 miesiące
– zdolność do pracy w grupie
– samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie za pośrednictwem norweskiej agencji
– możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy po wygaśnięciu umowy z agencją
– wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
– możliwość wypłaty zaliczki po pierwszym tygodniu
– na czas pierwszego kontraktu zapewnione zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach (koszt ok 3500 NOK miesięcznie /os)

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-pakowanie-warzyw-bez-znajomosci-jezyka-moss/

ID ogłoszenia: 4745731ea133dd05

4 komentarze na “Praca w Norwegii Moss bez znajomości języka pakowanie warzyw od zaraz 2016”

  1. majewski636 na 12 maja 2016 @ 00:13

    Witam jestem zainteresowany pracom mam doświadczenie jestem pracowity i sprawny fizycznie i znam dobrze język Angielski proszę o kontakt 48 533431714 lub na e-mail majewski636@gmail.com

  2. Mam na imie Damian Warchoła i jestem bardzo zainteresowany pracą przy pakowaniu warzyw. Jestem bardzo sprawny fizycznie i manualnie, pracowałem na akord więc z szybkością i dokładnością nie mam problemu . Zostawiam numer tel.694438027 i email: pajacbarty@o2.pl i czekam na szybki odzew pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowany, mam 18 lat nie za bardzo umiem mowic po Angielsku, sprawny fizycznie i bystry, moge jechac w kazdej chwili nawet na swoj koszt, tylko interesowala by mnie umowa tymczasowa jest taka mozliwosc? pozdrawiam i prosze o kontakt na numer 501724656 albo na email: daniel.lasek22wp.pl@wp.pl

  4. Jesteśmy małżeństwem i bardzo jesteśmy zainteresowani pracą jako pakowacz – pracownik produkcji. Nie boimy się żadnej pracy , fizycznie sprawni i pracowici a to jest podstawa dobrze wykonywanego zajęcia.
    Bardzo proszę o odpowiedż

Zostaw odpowiedź do pakowacz