atrakcyjne

Praca w Norwegii na budowie hydraulika od zaraz w Oslo

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 lutego 2017 22:28

Propozycja legalnej pracy w Norwegii na budowie w charakterze hydraulika. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz na terenie Oslo. Pracodawca oczekuje doświadczenia przy montażu instalacji wodnych.

W związku z nową ofertą pracy zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Hydraulik

Ilość wakatów: 10
Miejsce pracy: Norwegia (Oslo)
Nr. ref.: Hydraulik 02/17

Obowiązki:
– montaż instalacji hydraulicznych, centralnego ogrzewania i przeciwpożarowych,
– instalacje domowe, instalacje przemysłowe
– serwisowanie istniejących instalacji

Wymagania:
• doświadczenie w montowaniu instalacji hydraulicznych, centralnego ogrzewania i przeciwpożarowych
• znajomość rysunku technicznego
• umiejętność pracy samodzielnej
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Pracodawca norweski oferuje:
• długoterminowe kontrakty (pełen etat)
• atrakcyjne wynagrodzenie – 235 Nok/h
• pracę w stabilnej dużej firmie
• umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH
• pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:

pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 181589872989ad7a

ilość wszystkich wyświetleń: 986, dzisiaj: 1