154 NOK/h brutto

Praca w Norwegii od zaraz na produkcji ozdób bez znajomości języka Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 października 2017 23:59

Propozycja atrakcyjnej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy w Drammen na produkcji ozdób świątecznych z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 154 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • jest to praca na produkcji ozdób choinkowych, głównie szklanych bombek
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie malowanie, lakierowanie, nanoszenie wzorów oraz brokatu na towary
  • do obowiązków będzie należało również pakowanie artykułów oraz zabezpieczanie ich na czas transportu

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz do Świąt
  • zręczność
  • gotowość do brania nadgodzin

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • bezpłatne miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
  • premie po zakończeniu kontraktu
  • pracę na stabilnych warunkach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne należy wysyłać na adres:

soknadansatte_pl@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-produkcja-ozdob-swiatecznych-drammen/

ID ogłoszenia: 40959e738b471338

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii od zaraz na produkcji ozdób bez znajomości języka Drammen”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowana oferty pracy. Proszę o kontakt e-mail blarneyy@gmail.com