do uzgodnienia

Praca w Norwegii przy rozwożeniu przesyłek kierowcka kat.B – kurier Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 marca 2017 03:50

Oferujemy atrakcyjną prace w Norwegii przy rozwożeniu przesyłek kurierskich. Zatrudnienie w Stavanger dla kierowców kat.B jako kurierów. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: kierowca kat.B – kurier
Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia
Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • rozwożenie przesyłek dla klientów
  • zbieranie potwierdzeń odbioru
  • dbanie o powierzone paczki i odpowiednie zabezpieczenie ich na czas przewozu
  • kontrolowanie stanu pojazdu służbowego

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność
  • dbanie o powierzone mienie
  • prawo jazdy kat.B od minimum 2 lat
  • doskonała sprawność fizyczna i brak problemów ze zdrowiem
  • dokładność, pracowitość
  • spostrzegawczość
  • umiejętność koncentracji, logiczne myślenie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • transfer z lotniska
  • ubezpieczenie społeczne
  • przeszkolenie pracownicze na miejscu i pomoc w zaaklimatyzowaniu się
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • darmowe zamieszkanie i przejazdy pomiędzy pracą a kwaterą

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem pracy w Norwegii, zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem na adres:

  • office@dobra.no

Możliwość kontaktu telefonicznego, pod numerem: +47 465 59 014

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-jako-kierowca-kat-b-kurier-rozwozenie-przesylek-stavanger/

ID ogłoszenia: 38658bdf2a505944

ilość wszystkich wyświetleń: 2514, dzisiaj: 1