124,46 SEK/h brutto

Praca w Szwecji bez znajomości języka na magazynie z zabawkami od zaraz Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 29 maja 2018 06:44

Oferujemy pracę w Szwecji od zaraz na magazynie zabawek ze Sztokholmu. Możliwość podjęcia zatrudnienia jako magazynier w hurtowni dla osób bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Sztokholm, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 124,46 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie z zabawkami będzie głównie polegała na zbieraniu zamówień klientów
  • zadaniem pracownika będzie kontrola stanu pudełek oraz towarów przed wysłaniem, pakowanie oraz wydawanie paczek
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się rozładunkiem dostaw oraz utrzymywaniem porządku

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra kondycja
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy na zmiany

Oferujemy:

  • zatrudnienie na jasnych warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miejsce do zamieszkania w cenie 3000 SEK plus opłaty
  • pracę na czas określony zgodnie ze szwedzkimi standardami

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule “Szwecja praca na magazynie z zabawkami, Sztokholm 05/2017”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-szwecji-od-zaraz-na-magazynie-zabawek-bez-jezyka-sztokholm/

ID ogłoszenia: 9035b0c5fd207342

1 odpowiedź na “Praca w Szwecji bez znajomości języka na magazynie z zabawkami od zaraz Sztokholm”

  1. Dzień dobry,

    Chciałabym zapytać czy możliwe jest podpisanie umowy bezpośrednio w Sztokholmie?

    Z góry dziękuje za odpowiedź