135 SEK brutto/h

Praca w Szwecji od zaraz na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Malmö 2020

  • Miasto lub region: Malmö
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 9 lipca 2020 20:21

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Szwecji dla magazynierów bez znajomości języka. Zatrudnienie w Malmö dla Polaków na magazynie z odzieżą. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Malmö.

Wynagrodzenie: 135 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o porządek, wycieranie kurzu na regałach, zbieranie zamówień, a także pakowanie, montowanie zabezpieczeń, przeprowadzanie kontroli jakości oraz naklejanie etykiet;
  • przyjmowanie dostaw na magazyn, analizowanie zwrotów i wprowadzanie danych do systemu komputerowego;
  • pracownik będzie zapoznawany z obowiązkami po kolei.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaangażowane, sumienne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dokładność;
  • zmotywowanie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pracę od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 2800 SEK na mc od osoby;
  • próbną szwedzką umowę o pracę z możliwością jej przedłużenia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi prosimy wysyłać na adres e-mail: Arbetsmedlet_PL@fastmail.se z dopiskiem: Szwecja praca na magazynie odzieżowym, Malmö 2020

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-szwecji-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-odzieza-malmo-2020/

ID ogłoszenia: 5095f072f4c18a99

3 komentarze na “Praca w Szwecji od zaraz na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Malmö 2020”

  1. Marcin Stępniak na 10 lipca 2020 @ 14:50

    Witam, na jaki okres szukają Państwo pracowników? Czy mógłbym uzyskać więcej informacji na wyżej wskazany adres mailowy, z góry dziękuje.

  2. Proszę o kontakt w sprawie pracy

  3. Jestem zainteresowany ofertą pracy.

    Artur
    tel: 0048782601210

Zostaw odpowiedź do Marcin Stępniak