132 SEK brutto/h

Praca w Szwecji produkcja przynęt od zaraz bez znajomości języka Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 11 maja 2016 00:43

Aktualna oferta pracy w Szwecji dla Polaków bez znajomości języka na produkcji przy montażu przynęt wędkarskich. Zatrudnienie w Sztokholmie z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Zarobki: 132 SEK brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • zadania manualne polegające na montażu przynęt
  • montaż głównie haczyków
  • kontrola jakości gotowego produktu
  • czasem nanoszenie kolorów
  • testowanie
  • pakowanie

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność
  • chęć podjęcia stałej pracy w Szwecji

Oferta:

  • początkowo umowa za pośrednictwem agencji pracy na 3 miesiące
  • pełne ubezpieczenie
  • możliwość przejścia na stałą umowę dla osób które będą wzorowo wywiązywać się ze swoich obowiązków
  • pracę od zaraz na podstawie umowy
  • wsparcie na miejscu
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • udział w programie lojalnościowym

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

  • Arbetsformedlingen@swedenmail.com z dopiskiem: produkcja przynęt wędkarskich, Sztokholm 2016

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsförmedlingen AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: Arbetsformedlingen@swedenmail.com

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-szwecji-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-przynet-sztokholm/

ID ogłoszenia: 8857325d4aae256

4 komentarze na “Praca w Szwecji produkcja przynęt od zaraz bez znajomości języka Sztokholm”

  1. Witam, jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Jestem tegorocznym maturzystą i pracę mogę zacząć w każdej chwili, co więcej jestem miłośnikiem wędkarstwa. Myślę, że bardzo dobrze odnalazłbym się w tej pracy. Język angielski w stopniu zaawansowanym. Proszę o kontakt mailowy. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowany tą pracą prosze o szybką odpowieć z góry dziękuje

  3. witam jestem zainteresowany pracą nr tel 721271000

  4. Witam jestem zainteresowany oferta mam doswiadczenie w pracy w szwecji głownie na budowie lecz praca na produkcji nie jest mi obca proszę o kontakt pozdrawiam