do kontaktu

Praca we Francji za granicą przy kwiatach w ogrodnictwie Dolina Loary

  • Miasto lub region: Dolina Loary
  • Kraj: Francja
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2016 04:15

Biuro pośrednictwa pracy za granicą dla pracodawcy z okolic Doliny Loary poszukuje kandydatów gotowych do zatrudnienia we Francji jako pracownik ogrodnictwa przy kwiatach.

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150
Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

PRACA FIZYCZNA PRZY KWIATACH

Główne zadania:
• Tworzenie bukietów z kwiatów i roślin świeżych,
• Przygotowanie specjalnych kompozycji kwiatowych,
• Dobieranie odpowiednich kwiatów i roślin do wyrobu bukietowego,
• Praca w pozycji stojącej przy stole: cięcie nożycami, sekatorem, dobór i komponowanie.

Oczekiwany profil :
• Mile widziane doświadczenie przy kompozycji kwiatów,
• Zmysł estetyczny i zdolności manualne,
• Mile widziana znajomość j. francuskiego,
• Wymóg konieczny: własny samochód na wyjazd oraz na dojazdy do pracy.

Pracując z nami gwarantujemy:
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem,
• Umowę o pracę z wszystkimi jej profitami,
• Kontakt z opiekunem w kraju,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwość współpracy z nami przy dłuższych projektach.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji na adres e-mail: poznan@uniapol.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 9365710b0c131b45

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 1739, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca we Francji za granicą przy kwiatach w ogrodnictwie Dolina Loary”

  1. Moze kto wie jak tam jest ,czy sa wypłacalni,mam tez taka oferte i moge zabrac 2 osoby jedną z autem ,bez jezyka 796727205

Zostaw odpowiedź do krzysiek

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez mgalka_uniapol

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez mgalka_uniapol »