10.00

Praca za granicą na produkcji bez znajomości języka dla par 2016

  • Miasto lub region: Londyn
  • Kraj: United Kingdom
  • Opublikowany: 21 maja 2015 05:41

Atrakcyjna praca za granicą dla Polaków na produkcji spożywczej bez znajomości język obcego w Londynie na sezon 2016. Oferta w wielu różnych lokalizacji na terenie całej europy.

Miejsce pracy: UE
Zarobki: 10 euro /h
Liczba miejsc: 10
Start: styczeń 2016

Zadania:
Praca na produkcji spożywczej w charakterze pomocnika przy pakowaniu artykułów oraz obsługiwaniu urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:
– język angielski
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– dobry stan zdrowia
– wysoka motywacja do podjęcia zatrudnienia za granicą

Oferujemy:
– dobre zarobki
– uczciwe warunki
– bezpłatne zakwaterowanie na miejscu

Aplikacja:

ogłoszenie @ wygasło

ID ogłoszenia: 851555d52cdc1d16

ilość wszystkich wyświetleń: 5105, dzisiaj: 4

4 komentarze na “Praca za granicą na produkcji bez znajomości języka dla par 2016”

  1. ja wraz z moja dziewczyna jestem chetny podjecia tej pracy na 11 września 2015 @ 13:02

    Witam wraz z mój dziewczyna jestem zainteresowań podjęciem tej pracy. Jwstesmy uczciwi i pracowici. Proszę o kontakt telefoniczny 505491221

  2. Praca dla mnie i mojej dziewczyny na 19 września 2015 @ 20:56

    Witam, Z przyjemnością wraz z moją dziewczyną podjąłbym się pracy w państwa firmie. Proszę o kontakt poprzez maila: muniekd93@gmail.com

  3. Dzień dobry, jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą pracy, mam lat 40, jestem sumienny, bardzo sprawny fizycznie, nie boje się ciężkiej pracy, odpowiedzialny, angielski trochę rozumiem, lecz szybko łapie polecenia gestowe. lubię prace w zespolę, posiadam prawo jazdy kat b. Jestem pewny że na pewno sobie w tej pracy poradzę a jestem osobą która uparcie dąży do celu w pracy.
    Mam bardzo duże doświadczenie w pracy na budowach przy pracach wykończeniowych jak i przy rozbiórkach, rozbudowach, aktualnie pracuje w firmie budowlanej, lecz chcemy z żoną pracować jak zamieszkać za granicą na stałe.
    Tak więc proszę o pozytywną odpowiedź co do mojej kandydatury na to stanowisko, pozdrawiam z wyrazami szacunku.
    proszę o kontakt na mój numer telefonu: +48 881 709 811

  4. chcemy wraz partnerem podjac prace za granica najchetniej na dluzszy okres jestesmy ambitni pracowici i punktualni