12-13€ netto

Praca za granicą w Belgii dla dekarzy na budowie (dachy płaskie) (VTO/03/19)

  • Miasto lub region: Bruksela
  • Kraj: Belgia
  • Opublikowany: 5 marca 2019 23:45

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Brukseli poszukuje obecnie doświadczonych dekarzy dachów płaskich do pracy w Belgii na budowie. Konieczna jest komunikatywna znajomość języka francuskiego.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Dekarz (dachy płaskie)

Miejsce pracy: Bruksela

Opis stanowiska:

Kompleksowe wykonanie dachów płaskich.
Izolacja: PIR / PUR, wełna mineralna, szkło komórkowe z gorącym bitumem.
Paroizolacja bitumiczna lub syntetyczna.
Uszczelnianie mono- lub dwuwarstwowe.
Wykańczanie dachów: brzegi, okładziny ścienne, rynny.
Umieszczanie systemów odprowadzania wody: dreny, przelewy, rury spustowe, gzymsy.

Wymagania:

Min. 3 lata doświadczenia w pracy za granicą na stanowisku dekarz.
Komunikatywna znajomość języka francuskiego.
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
Prawo jazdy kat. B – mile widziane.
Własne auto jako atut.
Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracę na długi okres.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.
APLIKUJ TUTAJ!http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/291892/2927/0/

ID ogłoszenia: 3105c7d04a59bbba

ilość wszystkich wyświetleń: 464, dzisiaj: 1