Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracownik magazynu Swindon – fizyczna praca w Anglii na zmianę nocną

  • Miasto lub region: Swindon
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2016 19:15

Firma ze Swindon UK poszukuje osób zdecydowanych do podjęcia fizycznej pracy w Anglii na magazynie przy załadunku pojazdów ciężarowych. Mile widziana podstawowa znajomość języka.

Aktualnie dla naszego klienta, znanej, brytyjskiej firmy będącej liderem w swojej branży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu (nocna zmiana)

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Zakres obowiązków:
– załadunek pojazdów,
– wykonywanie bieżących prac magazynowych,
– stałe godziny pracy (od niedzieli do czwartku w godzinach 23:00-8:00).

Wymagania podstawowe:
– dobra kondycja fizyczna,
– doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane,
– podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy:
– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– stałą pracę na pełny etat,
– pomoc przy znalezieniu zakwaterowania,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– pracę od zaraz.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres bydgoszcz@flamejobs.pl

NIE POBIERAMY OPŁAT ZA POMOC W ZNALEZIENIU PRACY!

ID ogłoszenia: 718575ffd7f72667

ilość wszystkich wyświetleń: 2306, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Pracownik magazynu Swindon – fizyczna praca w Anglii na zmianę nocną”

  1. Ktoś chętny? Sam nie pojadę gdyż słabo znam Angielski.Cos wiadomo o wynagrodzeniu? Atrakcyjne wynagrodzenie mało mi mówi.

  2. Jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o więcej informacji na adres email: fdhdew@interia.p

Zostaw odpowiedź do Mateusz