10,12 euro/h

Pracownik produkcji spożywczej od zaraz bez języka praca w Holandii, Gorinchem

  • Miasto lub region: Gorinchem
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 13 maja 2018 00:10

Od zaraz i bez znajomości języka obcego możliwa atrakcyjna praca w Holandii na produkcji żywności w fabryce z Gorinchem. Zatrudnienie możliwe również bez doświadczenia (pierwsza praca).

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od wielu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani. KRAZ 273

PRACOWNIK PPRDUKCJI
STAWKA: 10,12€/h brutto

Aktualnie poszukujemy pracowników do pracy na produkcji spożywczej.

Opis stanowiska:

• Układanie towaru
• Pakowanie w folię, układanie do pudełek
• Wkładanie produktów do maszyn/ na taśmę
• Czyszczenie skrzynek oraz układanie na paletach

Oferujemy:

• Gwarantujemy zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (na miejscu wi-fi!) i
• Pomoc koordynatora w dopilnowaniu wszystkich formalności
• Regularne wypłaty
• Dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy)
• Nie wymagamy doświadczenia (może to być nawet Twoja pierwsza praca – atrakcyjne wynagrodzenie!)
• Organizowanie przejazdu do Holandii
• Umowa o pracę tymczasową
• Proponujemy współpracę na długi okres czasu (minimum 3 miesiące)!

Od kandydatów oczekujemy:

• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
• Mile widziane prawo jazdy kat. B
• Mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Tel. 504 – pokaż numer telefonu –

Nie jesteś zainteresowany pracą na produkcji, aplikuj ! Znajdziemy Ci inną ofertę pracy, posiadamy oferty w różnych branżach, takich jak: ogrodnictwo, przetwórstwo mięsne, magazyny, pralnie przemysłowe i wiele innych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

ID ogłoszenia: 3565af5449400495

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: flexcraft
  • Zarejestrowany od: 11 maja 2018

Inne przedmioty dodane przez flexcraft

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez flexcraft »