10,84 €/h + zakwaterowanie

Produkcja batonów 2018 od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2018 02:16

Możliwość podjęcia zatrudnienia w fabryce z Düsseldorf dla osób bez znajomości języka. Opcja pracy w Niemczech 2018 na produkcji batonów z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10,84 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • jest to praca na produkcji czekoladowych batonów z nadzieniem karmelowym
  • zadaniem pracownika będzie obsługa i konserwacja maszyn produkcyjnych
  • do obowiązków będzie należało kontrolowanie jakości oraz pakowanie towarów

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • pracowitość i zaangażowanie
  • pełna samodzielność
  • szybkie uczenie się
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • ważna książeczka sanepidu
  • zdolność pracy w grupie
  • samodyscyplina
  • staranne i dokładne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu w komfortowych pokojach dla 2 osób
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pomoc w sprawach formalnych

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem “produkcja batonów czekoladowych, Düsseldorf 04/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-batonow-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 7425ada1a7798b33

3 komentarze na “Produkcja batonów 2018 od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Düsseldorf”

  1. praca na produkcji w diseldorfie na 5 maja 2018 @ 17:54

    Dzien dobry jestesmy para jestesmy zainteresowani praca na dlugi okres nie mamy nalogow mozemy juz przyjechac okolo15 05 numer kontaktowy 795727438

  2. Witam. Ja wraz z moim partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. proszę o kontakt.

  3. Witam. Ja wraz z moim partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. proszę o kontakt. +31685247932

Zostaw odpowiedź do praca na produkcji w diseldorfie