3200-3600 PLN netto/mc

Produkcja elektroniki bez znajomości języka praca w Czechach od zaraz Frenštát pod Radhoštěm

  • Miasto lub region: Frenštát pod Radhoštěm
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2020 23:23

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach dla chętnych bez znajomości języka. Zatrudnienie w Frenštát pod Radhoštěm dla Polaków na produkcji elektroniki samochodowej.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Frenštát pod Radhoštěm.

Wynagrodzenie: 3200 – 3600 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla mężczyzn i kobiet;
  • pracownik będzie zajmował się pracami, które dotyczą produkcji elektroniki samochodowej.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na produkcji;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dwie zmiany, a każda z nich jest po 12 godzin (czterobrygadówka);
  • zapewniony dojazd z Wodzisławia albo Jastrzębia (możliwy jest również dojazd własny, a wtedy jest dopłata do paliwa);
  • możliwość pracy w nadgodzinach, które są dodatkowo płatne;
  • bony żywnościowe;
  • cały etat;
  • opłacone wszystkie składki;
  • ubezpieczenie;
  • 20 dni urlopu;
  • możliwość awansu na inne stanowiska;
  • dokumenty będą w języku polskim;
  • szkolenie BHP i przeciwpożarowe.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Czechach, mogą się zgłaszać pod numerem telefonu: 004 207 20054172

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-produkcja-elektroniki-frenstat-pod-radhostem/

ID ogłoszenia: 6425f2d8012a57d1