11,20 - 13,50 euro/h brutto

Produkcja kosmetyków bez języka praca w Niemczech od zaraz Berlin 2017

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 września 2017 03:25

Atrakcyjna opcja pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka oraz doświadczenia. Od zaraz zatrudnienie 2017 w fabryce z Berlina na produkcji kosmetyków.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 11,20 do 13,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na nadzorowaniu nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych kosmetyków naturalnych
  • zadaniem pracownika będzie ustawianie pustych opakowań na taśmie oraz pakowanie gotowych towarów

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie
  • zdolność pracy w zespole
  • pracowitość i zaangażowanie
  • brak nałogów
  • szybkie uczenie się
  • zaletą będzie doświadczenie w pracach produkcyjnych

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie na miejscu w komfortowych warunkach
  • opiekę konsultanta z Polski
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • pomoc w negocjowaniu warunków w przypadku przedłużenia współpracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem ” kosmetyki naturalne Berlin 08/2017″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-berlin/

ID ogłoszenia: 27659b996cb9279c

3 komentarze na “Produkcja kosmetyków bez języka praca w Niemczech od zaraz Berlin 2017”

  1. Anna Łuczak na 19 września 2017 @ 12:11

    Dzień dobry Państwu. Piszę do Państwa, ponieważ jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Mam doświadczenie przy pracy na produkcji ponieważ pracowałam w Holandii. Kilka słów o sobie mam 29 lat, jestem samodzielną, sumienną oraz odpowiedzialną osobą, dobrze odnajduję się w pracy zespołowej, Jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz. Zostawiam swój nr 723965592.

  2. Witam serdecznie na 30 października 2017 @ 17:06

    Jestem bardzo zainteresowana oferta pracy. Bardzo proszę o kontakt 🙂

  3. Witam serdecznie na 30 października 2017 @ 17:08

    Zostawiam swój numer telefonu i czekam na odpowiedź 883829103

Zostaw odpowiedź do Anna Łuczak