32 000 CZK na mc

Produkcja lamp samochodowych bez języka dam pracę w Czechach od zaraz Mohelnice

  • Miasto lub region: Mohelnice
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 29 września 2021 21:55

Możliwość podjęcia bez znajomości języka pracy w Czechach. Zatrudnienie od zaraz w Mohelnicach dla Polaków na produkcji lamp samochodowych z zakwaterowaniem, które zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mohelnice.

Wynagrodzenie: 32 000 CZK na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie wykonywanie prac montażowych na produkcji lamp samochodowych;
  • montaż drobnych elementów oraz obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej;
  • wizualne kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • praca na 3 zmiany po 8 godzin albo na 2 zmiany po 12 godzin.

Wymagania:

  • zręczność;
  • samodzielność;
  • odpowiedzialność;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + bonus adaptacyjny 25 000 CZK;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • codzienny dojazd do pracy: Kłodzko – Bystrzyca – Międzylecie – Mohelnice albo możliwość skorzystania z zakwaterowania;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • do wykorzystania 25 dni urlopu w ciągu roku;
  • czyste i nowoczesne miejsce pracy;
  • czeską umowę o pracę oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • bonus 12 000 CZK za polecenie nowego pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: weronika.menet@manuvia.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 463

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-czechach-bez-jezyka-na-produkcji-lamp-samochodowych-od-zaraz-mohelnice-3/

ID ogłoszenia: 7386154bccd5ff02