3700 - 5000 PLN na mc

Produkcja lamp samochodowych bez znajomości języka praca Czechy od zaraz Rychwałd

  • Miasto lub region: Rychwałd
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 21 grudnia 2021 17:15

Dla pracowników produkcji możliwość podjęcia od zaraz pracy w Czechach. Zatrudnienie w Rychwałdzie dla Polaków na produkcji lamp samochodowych bez języka czeskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Rychwałd.

Wynagrodzenie: 3700 – 5000 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się ręcznym montowaniem podzespołów, przeprowadzaniem wizualnej kontroli jakości;
  • wykonywanie swoich zadań na podstawie instrukcji oraz dbanie o jakość wykonywanej pracy;
  • praca z wykorzystaniem narzędzi produkcyjnych;
  • rozpoznawanie oraz eliminowanie elementów o wadliwej jakości;
  • współpraca z innymi działami i raportowanie wyników;
  • przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ oraz wewnętrznych instrukcji i procedur.

Wymagania:

  • zręczność manualna;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • elastyczność i sumienność;
  • chęć pracy w systemie na 3 zmiany – jeden tydzień to jedna zmiana.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • 3 przerwy (razem 50 minut) – dwie po 10 min. i jedna – 30 min.;
  • 45% zniżki na posiłki, które można kupić w zakładzie pracy.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 602 116 949

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/czechy-praca-bez-jezyka-na-produkcji-lamp-samochodowych-od-zaraz-rychwald/

ID ogłoszenia: 57161c194931d6ea