2250-2800 € brutto/mc

Produkcja sprzętu RTV od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Augsburg

  • Miasto lub region: Augsburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 28 czerwca 2021 22:35

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech na produkcji sprzętu RTV. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Augsburga dla Polaków. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: 2250 – 2800 € brutto na mc w zależności od doświadczenia i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy taśmie;
  • zadaniem będzie ręczne montowanie części telewizorów LCD.

Wymagania:

  • dobry wzrok;
  • sprawność manualna;
  • dostępność od zaraz;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pracę w przyjaznym i międzynarodowym środowisku;
  • przeszkolenie wdrażające, a także kursy językowe i doszkalające;
  • atrakcyjne warunki socjalne;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby – 5 km od pracy.

Aplikacja:

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: Produkcja RTV Augsburg 2021, imię i nazwisko

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W aplikacji należy podać informację o dyspozycyjności, znajomości języka i doświadczeniu.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-produkcja-montaz-sprzetu-rtv-w-augsburgu/

ID ogłoszenia: 79960da0ce8057b5