156 DKK brutto/h

Produkcja zabawek bez znajomości języka praca Dania od zaraz fabryka w Odense

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 30 stycznia 2022 18:01

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Danii na produkcji zabawek. Zatrudnienie w fabryce z Odense dla pracowników produkcji bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Odense.

Wynagrodzenie: 156 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • zatrudnienie przy produkcji zabawek z tworzyw sztucznych;
  • zadaniem będzie składanie i montowanie elementów, dbanie o wysoką jakość produkcji oraz wykonywanie poprawek i pakowanie gotowych zabawek;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • mile widziana pełna mobilność;
  • odpowiedzialne, sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • rzetelność;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć podjęcia pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • duńską umowę;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • możliwość skorzystania z taniego kursu językowego w siedzibie firmy;
  • zakwaterowanie w cenie 3500 DKK na mc od osoby.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi prosimy kierować na adres e-mail:

sikker2022@mail-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/06/22

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-danii-na-produkcji-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-odense-2022/

ID ogłoszenia: 86961f555d8a378f