134,60 SEK/h

Produkcja zabawek od zaraz dam pracę w Szwecji bez znajomości języka Uppsala

  • Miasto lub region: Uppsala
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 26 marca 2017 01:44

Poszukujemy pilnie osób do pracy w Szwecji bez znajomości języka na produkcji przy montażu zabawek. Od zaraz ogłoszenie z miasta Uppsala z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Uppsala, Szwecja
Pensja: 134,60 SEK na godzinę pracy brutto
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż zabawek
  • zadania wykonywane będą na taśmie produkcyjnej z użyciem elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • zdolność do wykonywania zadań w szybkim tempie
  • zręczność i sprawność
  • punktualność
  • dobre zorganizowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Szwecji od zaraz
  • pomoc rezydenta porozumiewającego się w języku polskim
  • wprowadzenie w obowiązki i przeszkolenie na miejscu
  • dla najlepszych pracowników liczne premie
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie w cenie 3000 SEK miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres kontaktowy:

  • arbetsmedlet@swedenmail.com

Zgłoszenie prosimy zatytułować: Produkcja zabawek, Uppsala 2017

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/szwecja-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-zabawek-od-zaraz-uppsala/

ID ogłoszenia: 87758cfeb929c494

3 komentarze na “Produkcja zabawek od zaraz dam pracę w Szwecji bez znajomości języka Uppsala”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą Proszę o kontakt Sidorek111@wp.pl

  2. Witam, razem z dwoma koleżankami jesteśmy zainteresowane państwa ofertą. Czy jest możliwość rozpoczęcia pracy od czerwca? Proszę o więcej szczegółów. Z góry dziękuję.

  3. Maciek Jakubowski na 19 kwietnia 2017 @ 20:28

    Witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt albo o podanie numeru telefonu to oddzwonię mój email: kamsko78@gmail.com tel.794319122