7500 PLN netto/mc

Przy kwiatach Dania praca sezonowa bez języka od zaraz w ogrodnictwie 2021

  • Miasto lub region: Dania
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 28 stycznia 2021 19:10

Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka przy kwiatach (różach). Aktualna od zaraz sezonowa praca w Danii 2021. Pracodawca zapewnia wsparcie w szukaniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 7500 PLN netto na mc (6500 PLN podstawy oraz 1000 PLN pieniędzy wakacyjnych).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sadzenie kwiatów (róż);
  • do obowiązków będzie należało także pielęgnowanie oraz pakowanie kwiatów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziane doświadczenie;
  • motywacja;
  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • pomoc administracyjną w Danii;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • kurtkę, spodnie przeciwdeszczowe i rękawice;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w Danii przy kwiatach;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wypłatę raz na cztery tygodnie;
  • możliwość wzięcia zaliczki na poczet wynagrodzenie (ale nie więcej 3000 DKK na kwartał).

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy przy kwiatach mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę: www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%102

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/od-zaraz-dania-praca-sezonowa-ogrodnictwo-bez-znajomosci-przy-kwiatach/

ID ogłoszenia: 4196012ee8c546f2