163,20 NOK brutto/h

Przy odśnieżaniu bez języka oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz 2022 Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 listopada 2021 20:37

Na sezon 2021/2022 do podjęcia fizyczna praca w Norwegii przy odśnieżaniu. Zatrudnienie od zaraz w Trondheim bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: 163,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne oraz maszynowe odśnieżanie – łopaty, szufle oraz odśnieżarki spalinowe;
  • gdy nie będzie opadów, pracownik będzie zajmował się sprzątaniem i wykonywaniem prac porządkowych na podwórkach.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • rzetelność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • brak nałogów;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • odzież służbową;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • norweską umowę o pracę na sezon 2021/2022 – do końca marca 2022;
  • zakwaterowanie w cenie 4300 NOK brutto na mc;
  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • gdy nie będzie śniegu, zadaniem będzie wykonywanie innych prac albo będą wypłacane pieniądze z ubezpieczenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu z podaniem tytułu „Odśnieżanie Trondheim 2021/2022. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-fizyczna-praca-norwegia-bez-jezyka-przy-odsniezaniu-2022-2022-trondheim/

ID ogłoszenia: 6686193dac1a167c