124,50 SEK/h

Przy pakowaniu czekoladek oferta pracy w Szwecji od zaraz bez języka 2019 Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 20 maja 2019 19:56

Interesująca oferta pracy w Szwecji, bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie 2019 dla Polaków w Sztokholmie od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 124,50 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca na linii produkcyjnej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie pralinek czekoladowych;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz dbanie o czystość na stanowisku pracy;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z zaleceniem kierownika  zmiany.

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Szwecji;
  • chęć do wykonywania pracy powtarzalnej;
  • sprawność manualna oraz dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • pracę na czas określony z możliwością jej przedłużenia;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 3800 SEK;
  • szwedzkie warunki zatrudnienia;
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta;
  • możliwość zdobycia doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w Gdyni, ale agencja nie zwraca kosztów przejazdu do Gdyni.

CV oraz LM należy przesłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-sztokholm/

ID ogłoszenia: 4175ce2b8d5d51da

2 komentarze na “Przy pakowaniu czekoladek oferta pracy w Szwecji od zaraz bez języka 2019 Sztokholm”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta pracy ale para z Góry Dziękuje

  2. Proszę o kontakt w sprawie pracy dla dwóch osób na kontakt e mail mjustynska@interia.pl Dziekuję.

Zostaw odpowiedź do Tomasz