2300 € brutto/mc

Przy pakowaniu kawy bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz w Berlinie

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 11 lipca 2022 21:27

Tymczasowe zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka dla pakowaczy. Aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu kawy. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2300 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa, ale powtarzalna praca;
  • zadaniem będzie zbieranie oraz pakowanie kawy w zestawy prezentowe albo promocyjne.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • bezkonfliktowość;
  • sumienność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna;
  • szkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Pakowanie kawy, Berlin lipiec_22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-kawy-w-berlinie-jako-pakowacz/

ID ogłoszenia: 21462cc62d766e84