13,50 € brutto/h

Bez języka od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków samochodowych w Ulm

  • Miasto lub region: Ulm
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2021 17:31

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Ulm przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie kosmetyków samochodowych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • obsługiwanie maszyn;
  • naklejanie etykiet;
  • magazynowanie.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • pełna samodzielność;
  • pracowitość;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • chęć rozwijania się;
  • solidne i niezawodne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę;
  • pracę na 3 miesiące z opcją podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc;
  • możliwość podnoszenia swoich umiejętności;
  • różne szkolenia pracownicze;
  • zapoznanie z obowiązkami w języku polskim.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, prosimy kierować na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow-samochodowych-ulm-2021/

ID ogłoszenia: 711606c65156f7fc