3000 PLN netto/mc

Przy pakowaniu Lego od zaraz dam pracę w Czechach bez znajomości języka Kladno

  • Miasto lub region: Kladno
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 30 września 2020 17:28

Dla dyspozycyjnych pakowaczy aktualna od zaraz praca w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kladnie przy pakowaniu Lego z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kladno.

Wynagrodzenie: 3000 PLN netto na mc przy 172,5 godz., bez nadgodzin.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • przeliczanie oraz sortowanie klocków według kształtu i koloru;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem klocków do opakowań.

Wymagania:

  • punktualność;
  • odpowiedzialność;
  • chęć pracowania w systemie dwuzmianowym;
  • dokładne wykonywanie zadań – szczególnie przy liczeniu klocków.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie – pokoje trzyosobowe;
  • pracę dwuzmianową po 12 godzin (2x dzień i 2x noc, a potem 4 dni przerwy);
  • bezpłatny dojazd do/z pracy;
  • darmowy transport do Czech;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu w wysokości 1000 CZK;
  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie;
  • opiekę koordynatora;
  • czeską umowę o pracę;
  • wypłatę do 15 dnia następnego miesiąca;
  • możliwość brania nadgodzin.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 517 613 877

Źródło: https://pracujnaprodukcji.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-czechach-przy-pakowaniu-lego-bez-znajomosci-jezyka-kladno/

ID ogłoszenia: 4655f74804158aea