ok. 3600 PLN netto/mc

Przy pakowaniu mrożonek od zaraz oferta pracy w Czechach bez języka Opawa

  • Miasto lub region: Opawa
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 16 września 2021 20:03

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Czechach dla dyspozycyjnych Polaków przy pakowaniu mrożonek. Zatrudnienie w Opawie dla pakowaczy bez znajomości języka obcego.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Opawa.

Wynagrodzenie: ok. 3600 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie oraz pakowanie produktów, a następnie przygotowywanie ich do wysłania;
  • zadania wykonywane są przy obniżonej temperaturze.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • mile widziane będzie doświadczenie w branży produkcyjnej;
  • możliwość samodzielnego dojeżdżania do pracy.

Oferujemy:

  • czeską umowę na rok;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • dodatek transportowy do 300 PLN;
  • dofinansowanie do posiłków w postaci bonów żywnościowych;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • opiekę koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

Agata.jefmanska@workservice.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 504 170 820

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-czechy-pakowanie-mrozonek-od-zaraz-w-opawie/

ID ogłoszenia: 3261438167ab538