11,25 Eur brutto/h

Sortowanie owoców dla par dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz bez języka Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 13 maja 2019 20:26

Przy sortowaniu owoców do podjęcia fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla par w Berlinie z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy sortowaniu owoców.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 11,25 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca manualna na linii produkcyjnej, która polega na sortowaniu oraz pakowaniu owoców.

Wymagania:

  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • zaangażowane, sumienne i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych;
  • aktualne badania z Sanepidu do pracy z żywnością.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia na stałe;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 Eur miesięcznie od osoby w pokoju jednoosobowym, który ma mały aneks kuchenny oraz osobną łazienkę wyposażoną w prysznic;
  • dofinansowanie w wysokości 150 Eur na pokrycie kosztów zakwaterowania;
  • wsparcie polskojęzycznego współpracownika;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

pl-arbeiteistellen@job4u.com z podaniem tytułu: “Niemcy praca fizyczna przy sortowaniu owoców | Berlin 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-sortowanie-owocow-berlin-2/

ID ogłoszenia: 5485cd995690d023