75 DKK brutto/h

Przy zbiorach kapusty sezonowa praca w Danii od zaraz bez znajomości języka Zelandia

  • Miasto lub region: Zelandia
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 31 lipca 2019 21:48

Potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Danii przy zbiorach kapusty. Oferta 2019 z Zelandii dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Zelandia.

Wynagrodzenie: 75 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie cięcie i zbieranie kapusty, sałaty i jarmużu – norma godzinowa to 16 skrzynek po 30 sztuk;
  • pielenie warzyw;
  • zakładanie siatek ochronnych;
  • wykonywanie innych prac rolniczo – produkcyjnych.

Wymagania:

  • dostępność;
  • chęć podjęcia pracy w fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych;
  • doba kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • bez języka angielskiego;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracach polowych oraz umiejętność prowadzenia traktora;
  • własne auto – dojazd do pracy.

Oferujemy:

  • wypłata raz w miesiącu;
  • stawka 75 DKK brutto na godz. (42 PLN);
  • dodatek wakacyjny 12,5% do każdej przepracowanej godziny;
  • umowę na czas określony;
  • średnie zarobki brutto miesięczne to 19 000 DKK (10 830 PLN);
  • średnie zarobki miesięczne po odliczeniu podatków oraz mieszkania to 6600 PLN + 600 PLN wakacyjne;
  • zalecane są wyjazdy 2 – 3 miesięczne;
  • pracę przez 6 dni w tygodniu;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • w pierwszym miesiącu możliwość wzięcia zaliczki do 3000 DKK;
  • mieszkanie (5 – 40 km od pracy) w cenie 85 – 100 DKK za noc;
  • obsługę administracyjną w Danii;
  • możliwość wyjazdu w grupie;
  • odzież roboczą.

Aplikacja:

Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne.

Zgłoszenia można wysyłać na adres: am@pfgruppen.com

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-danii-od-zaraz-przy-zbiorach-kapusty-bez-jezyka-zelandia-2019/

ID ogłoszenia: 9135d41e2c721ea3