9500 PLN netto/mc

Przy zbiorach rzodkiewki bez języka dla par sezonowa praca Dania od zaraz

  • Miasto lub region: Dania
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 23 maja 2023 22:53

Dla par aktualna od zaraz sezonowa praca w Danii 2023. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych bez znajomości języka przy zbiorach rzodkiewki. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 9500 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał rzodkiewki – praca w systemie akordowym;
  • wykonywanie innych zadań przy warzywach na polu.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialność, sumienność;
  • chęć podjęcia pracy na polu w różnych warunkach pogodowych;
  • bez znajomości języka duńskiego, ale z komunikatywnym angielskim u jednej osoby na parę;
  • własna odzież do pracy, a także buty ochronne z metalowym noskiem.

Oferujemy:

  • kurtkę oraz spodnie przeciwdeszczowe i rękawice;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość podjęcia pracy na stałe;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu;
  • możliwość wzięcia zaliczki, ale nie więcej niż 3000 DKK na kwartał;
  • odpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie: www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%99

Źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-danii-dla-par-bez-jezyka-zbiory-rzodkiewki-2023/

ID ogłoszenia: 996646d107a9304f