7000 PLN netto/mc

Przy zbiorach truskawek bez języka dam sezonową pracę w Danii od zaraz 2020

  • Miasto lub region: Dania
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 4 maja 2020 19:34

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Danii przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka dla pracowników sezonowych. Pracodawca zapewnia wsparcie w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 7000 PLN netto na mc, a więc 6100 PLN na mc podstawy oraz 900 PLN pieniędzy wakacyjnych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 14.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy zbieraniu truskawek na polu – praca w systemie akordowym, gdzie normą jest zbieranie 12 kg truskawek na godz.;
  • inne prace polowe.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialność, sumienność;
  • chęć pracy na polu w różnych warunkach atmosferycznych;
  • bez języka duńskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim u jednej osoby na samochód;
  • możliwość wyjazdu do Danii na minimum 3 miesiące;
  • ubranie do pracy, a także buty z metalowym noskiem.

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania – koszt 3000 DKK na mc, czyli 1700 PLN na mc;
  • wsparcie administracyjne;
  • miły zespół współpracowników;
  • ubrania do pracy – kurtkę przeciwdeszczową, spodnie oraz rękawice;
  • możliwość nabycia prawa do duńskiej emerytury po przepracowaniu roku;
  • zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne;
  • zatrudnienie na stałe;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia za granicą;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu;
  • możliwość wzięcia zaliczki, ale nie więcej niż 3000 DKK na kwartał;
  • 48 godzin tygodniowo.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%100

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 115eb0227ff2edf