9,35 Eur brutto/h

Przy zbiorach truskawek bez języka sezonowa praca Niemcy od zaraz 2020 Rövershagen

  • Miasto lub region: Rövershagen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 maja 2020 04:36

Bez doświadczenia propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Rövershagen przy zbiorach truskawek z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rövershagen.

Wynagrodzenie: 9,35 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na plantacji przy zbieraniu i pakowaniu truskawek;
  • praca przez 7 dni w tygodniu od 4.00 do maksymalnie 17.00.

Wymagania:

  • wysoka kondycja fizyczna;
  • możliwość pracy w różnych warunkach atmosferycznych;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • pracę na akord;
  • bezpłatne zakwaterowanie, ale pod warunkiem, że przepracuje się przynajmniej 49 dni;
  • bezpłatne wyżywienie – śniadania i obiady, a także możliwość korzystania z pralni, Internetu po wi-fi;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • transport na pole;
  • możliwość darmowego wypożyczenia dobrej jakości odzieży roboczej przeciwdeszczowej.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: https://link.do/truskawki2020

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-zbiory-truskawek-od-zaraz-bez-jezyka-2020-rovershagen/

ID ogłoszenia: 1755ebe9bb05a4da