9 Eur na godz.

Rolnictwo oferta sezonowej pracy w Szwecji zbiory warzyw bez języka od maja 2019 Landskrona

  • Miasto lub region: Landskrona
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 6 marca 2019 00:12

Od maja 2019 możliwość podjęcia sezonowej pracy w Szwecji na polu przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie w rolnictwie dla osób bez języka. Zakwaterowanie w Landskronie zapewnione bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Landskrona.

Wynagrodzenie: 9 Eur na godz. (rozliczenie fakturowe).

Start: połowa maja 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na polu i przy zbiorach warzyw;
  • wykonywanie prac ogólnogospodarczych – rolniczych.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracach rolniczych;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego;
  • warunkiem koniecznym jest posiadanie albo założenie własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu oraz zwrot kosztów przejazdu do Szwecji i z powrotem do Polski;
  • 50 – 70 godzin pracy tygodniowo.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: (71) 715  77 22 albo 606 150 565 lub 501 346 642, a także wysłanie CV na adres: praca@workingo.pl, a w temacie należy podać “Zbiory warzyw – Szwecja”.

Koniecznie trzeba zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/rolnictwo-szwecja-praca-sezonowa-zbiory-warzyw-w-polu-bez-jezyka-2019-landskrona/

ID ogłoszenia: 5125c7d22ecaa22b