8000 PLN netto/mc

Sezonowa praca Dania od zaraz przy zbiorach mchu bez znajomości języka 2020

  • Miasto lub region: Dania
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 27 października 2020 21:56

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych przy zbiorach mchu. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 8000 PLN netto na mc (7000 PLN podstawy + 1000 PLN pieniędzy wakacyjnych).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem mchu do styropianowych skrzynek albo do worków;
  • zadaniem będzie też załadowywanie skrzynek na przyczepkę, a także rozładowywanie ich w kontenerze.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • możliwość wykonywania pracy fizycznej w różnych warunkach atmosferycznych;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziana możliwość przyjechania własnym samochodem, gdyż trzeba dojeżdżać do pracy;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stawki akordowe (3,1 DKK brutto za zebranie 1 skrzynki mchu lub 8,8 DKK brutto za zebranie 1 worka mchu, a także 1,0 DKK brutto za załadunek, transport oraz rozładunek 1 skrzynki mchu + 12,5% pieniędzy wakacyjnych;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • pomoc administracyjną w Danii;
  • pracę w przyjaznej atmosferze;
  • kurtkę oraz spodnie przeciwdeszczowe i rękawice;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • możliwość pracy w kolejnych sezonach;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu;
  • możliwość pobrania zaliczki, ale nie więcej niż 3000 DKK na kwartał.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie: www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%101

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-danii-od-zaraz-przy-zbiorach-mchu/

ID ogłoszenia: 2905f986865baa24