do uzgodnienia

Sezonowa praca Holandia bez języka w ogrodnictwie Haga od zaraz przy kwiatach

  • Miasto lub region: Haga
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 14 listopada 2016 22:16

Ogłoszenie aktualnego zatrudnienia w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz. Holandia praca sezonowa dla osób bez znajomości języka przy sadzeniu tulipanów w Hadze.

Stanowisko: pracownik sezonowy w szklarni

Miasto: Haga, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni oraz na hali polega na wykonywaniu czynności przy kwiatach
  • do zadań pracownika będzie należało sadzenie, ścinanie oraz pakowanie kwiatów takich jak: tulipany, storczyki i chryzantemy

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • dyspozycyjność na czas 16 tygodni
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na warunkach obowiązujących w Holandii
  • możliwy wyjazd dla par
  • dobre zarobki wypłacane cotygodniowo
  • szansę na przedłużenie współpracy
  • wsparcie w organizacji transportu do Holandii
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • pomoc w wyrobieniu niezbędnych dokumentów
  • zatrudnienie w stabilnej firmie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV na adres: apn.3293696@es-candidate.com.
W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-haga/

ID ogłoszenia: 7395829c1264568b