4000 - 15000 PLN mc

Sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorach truskawek 2019 Bad Friedrichshall

  • Miasto lub region: Bad Friedrichshall
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 21 stycznia 2019 19:56

Bez znajomości języka sezonowa praca w Niemczech 2019 przy zbiorach truskawek z doświadczeniem. Pracodawca z Bad Friedrichsahll zapewnia zakwaterowanie i atrakcyjne warunki finansowe. Rozpoczęcie sezonu od około 20 kwietnia br.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bad Friedrichshall.

Wynagrodzenie: 4000 – 15000 PLN miesięcznie.

Start: od około 20 kwietnia do końca czerwca 2019 roku.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek pod tunelami foliowymi na ok. 10 ha i na polu również o pow. 10 ha.

Wymagania:

  • duża zręczność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • wytrzymałość;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • doświadczenie w pracy na takim samym stanowisku.

Oferujemy:

  • praca w oparciu o umowę sezonową;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane terminowo;
  • zapewnione zakwaterowanie;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 504 736 074.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-2019-bad-friedrichshall/

ID ogłoszenia: 325c46105e92780