akord

Sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka zbiory truskawek od zaraz Rostock

  • Miasto lub region: Rostock
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 31 maja 2017 22:51

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla pracowników bez znajomości języka. Chętnie zatrudnimy od zaraz przy zbiorach truskawek na akord w okolicach Rostock.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: okolice Rostock, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka akordowa – 2,94 euro netto za skrzynkę o wadze 4 kg oraz 0,80 euro za wiaderko zepsutych owoców

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu truskawek
  • osoba zatrudniona będzie zobowiązana do wyrabiania limitów dziennych wynoszących 10-11 kg truskawek na godzinę

Wymagania:

  • doświadczenie przy zbiorach sezonowych truskawek
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dyspozycyjność
  • dobra kondycja
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • energia i chęć do pracy
    pracowitość

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość pracy przez 7 dni w tygodniu
  • opiekę rezydenta posługującego się językiem polskim
  • miejsce do zamieszkania za 10 euro dziennie wraz z wyżywieniem
  • zatrudnienie na jasnych warunkach
  • możliwość otrzymania zaliczki raz na tydzień w wysokości 20-40 euro
  • darmowe miejsce parkingowe
  • dostęp do internetu
  • pakiet świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, kontakt możliwy jest pod numerem:

94 36 62 712

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-rostock/

ID ogłoszenia: 381592897cbb8c4d